Життя мотобратви

Истории, небольшие рассказы от байкеров и про байкеров...
Правила форуму
Оформление:аудио, видео, изображенияФотохостинги | Запрещено:ссылки, дублирование тем, флуд, флейм, офтопик, оверквотинг, *троллинг | ПредложенияБаг-репорт
Помните, поблагодарить автора за интересное сообщение вы можете нажав "СПАСИБО" или оставив комментарий.
Аватар користувача
Pappa
Старожил
Старожил
Повідомлень: 558
З нами з: 29 листопада 2010, 21:34
Настоящее имя: Андрій
Звідки: Lynnwood, WA
Байк: Є іграшковий.
Подякували: 50 разів

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Pappa »

Пам'ятаєш блогера з рашки, водія трака, який жив у США і обсерав цю державу? Забув як його. Не подовжили мабуть грінкард. Сосе тунця десь на мордорії, вмить попустило.

Будь-який навіть ліберальний росіянин як розтуляє пельку, то українці для них бідниі недолугі меньші брати, а у них велика духовна культура.

Биков, Невзоров, Овсяннікова та інші нехай ідуть лісом.

Останнім часом дивлюсь тільки Карася і Притулу, інші обридли. Притулі і нацбанку на ВСУ грошенят перевели трохи. Підтримуєм дітей з онукою, батьків і родину сестри дружини. Нажаль моя рідна сестра і старенька мама живуть у мацкві і підтримують путлера. Сестра і її донька пішла вслід за російським кораблем. З мамою не спілкуюсь з 24.02.
Отака фігня малята.
Я не гидую віруючими, але тут вони всі йо.нуті, я не зустрічав думаючого, всі кажуть, що Україні треба покаяться, путлер тіпа карає її за гординю. Нізким навіть погомонити. Є один знайомець з Ленінграду, імперець, але за Україну... З ним іноді лаємось про політуку. Гарний хлопець, але за російську імперію, тіпа насильно Україну неможна, а путлер .уйло і зіпсував відносини між братніми народами.
Так і живемо.
Я знаю більше проукраїнських американців, ніж колишніх земляків.
Аватар користувача
Vitaliy
Мото эксперт
Мото эксперт
Повідомлень: 1614
З нами з: 27 березня 2011, 16:26
Настоящее имя: Виталий
Звідки: Харьков
Байк: не указан
Дякував (ла): 316 разів
Подякували: 253 рази
Контактна інформація:

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Vitaliy »

Pappa писав: 30 червня 2022, 09:39 Слава Україні!
Зайшов на вогник. Радий, що тут є живі.

Ось сумна звістка. Кажуть з мотоциклістів. Вічна слава герою.
раньше катал по Полтаве, года три назад переехал в Валки

Зображення
Аватар користувача
Pappa
Старожил
Старожил
Повідомлень: 558
З нами з: 29 листопада 2010, 21:34
Настоящее имя: Андрій
Звідки: Lynnwood, WA
Байк: Є іграшковий.
Подякували: 50 разів

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Pappa »

Вітаю, пане Віталію.
Тому і запостив звістку про його загибель, бо він з наших земляків і мотоциклістів.
Ну а ти там як?
Не думав, що цей форум ще живий. Завітав ось. А тут останні індіанці.

Доречі, як Індіан як мотоцайкл?
Не повіриш, хотів сьогодні завітать до нашого Смарагдового містечка Харлей-Девідсон, така назва їх комплекса у нашому селі. Там VTX 1300 2007 року 25 тис миль за 3500 продають, глянуть хотів. Шось дешевенько, мабуть ребілд.
Аватар користувача
Vitaliy
Мото эксперт
Мото эксперт
Повідомлень: 1614
З нами з: 27 березня 2011, 16:26
Настоящее имя: Виталий
Звідки: Харьков
Байк: не указан
Дякував (ла): 316 разів
Подякували: 253 рази
Контактна інформація:

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Vitaliy »

Pappa писав: 10 липня 2022, 02:12 Вітаю, пане Віталію.
Тому і запостив звістку про його загибель, бо він з наших земляків і мотоциклістів.
Ну а ти там як?
Приветствую)
Живы
Прилетает каждый день)))
всё будет Украина!
Аватар користувача
Rodriguez
Camarada amigo
Camarada amigo
Повідомлень: 1114
З нами з: 02 липня 2010, 10:22
Настоящее имя: Rodriguez
Звідки: New York
Подякували: 291 раз

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Rodriguez »

Pappa писав: 10 липня 2022, 02:12 Доречі, як Індіан як мотоцайкл?
класний! мої приятелі катають - дуже задоволені.
Я маю харлей, теж задоволений, але ті хто на індіанах, вони і хареля мають, кажуть індіан краще, але харлей - то для статусу
Аватар користувача
Pappa
Старожил
Старожил
Повідомлень: 558
З нами з: 29 листопада 2010, 21:34
Настоящее имя: Андрій
Звідки: Lynnwood, WA
Байк: Є іграшковий.
Подякували: 50 разів

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Pappa »

Чого мовчите?

Так, Віталію. Все колись буде Україна. Я тут вирішив розмовляти з місцевими "нашими" виключно українською. І прямо кажу шо всі рашисти гондураси. Так 90% відсотків обрзилась. Тіпа руZZкіє це брати і всім треба покаятись і злитись у екстазі любові.
А ось більшість мексикан гайз чомусь знають про війну і підтримують Україну.

А чого це Родрігес аміго, Віталій експерт, а я топліво пісят, та ще й його сторожил? Ну дякую, це я напівпорожній?

Аміго, індіанів мало, але екземпляри непагані зустрічаються. Та да, є у місцевих заангажованість. Втикс 1.8 можна за литл мані придбать, а покоцаний харлій меньше 7-ми не торгують. І ще тут біемдаблю дрочери капець, ціни просто зашквар. А шадовки на кардані навіть по ціні лісапета є. У в Яблуку теж так.
Як ти там соваєшся? Я по роботі потовчусь у Сіеттлі, три дні нудить, в дауні сноби, на периферії чорні наркомани. Життя пристройне тільки в пригородах, і то не у всіх. У нас каунті таки пристойний.
Шпрехать гарно вже настромився? Я б вже диплома підтвердив та технішеном працював би, так з мовою біда.

Віктору Йок, Вандамму,Сергію Івановичу, Сашку і іншим Українцям привітулі з Сіеттщіни теж. Все буде гаразд. Я чим можу теж не байдикую, Притулі на гайки та гвинта до Байрактару трохи відсипав, на ЗСУ, трохи родичам на воєнний екіп...

Ох біда-біда...

Поміняв роботу. На "наших" працювать суцільна обдираловка. Тепер маю шефа, брат якого один із знаменитих гравців в бейсбол. А батько їх десь у керівництві штату. Але всі вони дуже приємні і виховані люди.

Десь так. Скучив за батьківщиною, а могили рідних окуповані. А я планував відпустку на цей час...

Ой у лузі червона калина...
Аватар користувача
Иваныч
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 1295
З нами з: 24 серпня 2011, 14:09
Настоящее имя: Сергей
Звідки: Харьков
Байк: хромой кореец
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 117 разів
Контактна інформація:

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Иваныч »

Здравия всем ! Местным и ньюамериканцам привет! У меня все так же. Катаю на друшпулете censored, иногда на авто. Авто на газу, но расход больший. На мото самое выгодно ездить. 4 л на сто км. Бензина дефецит не ощущается сейчас. Без очередей можно свободно заправиться. Это не ранее, когда накатал около 50 км в поисках бензина и нашел на задворках заправку с ценником 67 гр. За литр. На остальных просто ничего не было. Сейчас есть запасик в 30 литров, а бак заправляю по мере расходования. Работа есть, работы хватает, но без жиру. Жировать людям не за шо. Так же готовлюсь к зиме. Купил и установил котел на дровах, по свободе заготавливаю сушняк. Обстрелы каждый день. Тут кому как повезет. Прятаться не прячусь, но и на рожон не лезу.
Привет участникам естественного отбора!
Аватар користувача
Yok
Постоялец
Постоялец
Повідомлень: 266
З нами з: 02 серпня 2010, 19:54
Настоящее имя: Виктор
Звідки: Харьковская область Люботин
Байк: ДиТрекер 250
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Yok »

И я машину держу на особый случай, да с прицепом потягаться.
Переехали в родной Люботин.
Три месяца назад в дом "приймы" прилетело. Крышу сняло, потолок пробило.
Полагаю что восстанавливать бессмысленно.
Теперь мой транспорт на каждый день - Хонда СуперКаб. Маленький потешный аппарат, но слабенький...
Особенно в пересчёте его 50ти кубов к моему весу в 116кг.
Отпускаю ГРЕХИ ! Без рецепта...
Аватар користувача
Иваныч
Аксакал
Аксакал
Повідомлень: 1295
З нами з: 24 серпня 2011, 14:09
Настоящее имя: Сергей
Звідки: Харьков
Байк: хромой кореец
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 117 разів
Контактна інформація:

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Иваныч »

Супер Каб легенда. На литре бензина пол мира обьехать можно)))
Привет участникам естественного отбора!
Аватар користувача
Yok
Постоялец
Постоялец
Повідомлень: 266
З нами з: 02 серпня 2010, 19:54
Настоящее имя: Виктор
Звідки: Харьковская область Люботин
Байк: ДиТрекер 250
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 16 разів

Re: Жизнь мотобратвы

Повідомлення Yok »

Врут...
Километров восемьдесят, максимум!
:)
Отпускаю ГРЕХИ ! Без рецепта...
Відповісти

Повернутись до “Байки от байкеров, рассказы”